| 1. | Theudric (Thierry) de Boulogne (zoon van Chrodbert de Boulogne); is gestorven in 610. Theudric getrouwd . [Gezinsblad] Kinderen:
|
| 2. | Chrodbert de Boulogne (zoon van Chrodulphe de Boulogne en ? de Cambrai); is gestorven in 600.
|
| 4. | Chrodulphe de Boulogne (zoon van Haymon de Cambrai); is gestorven in 560. Chrodulphe getrouwd ? de Cambrai. ? (dochter van Ragnacaire II (Ragnhard) de Cambrai) en is gestorven. [Gezinsblad] |
| 5. | ? de Cambrai (dochter van Ragnacaire II (Ragnhard) de Cambrai); en is gestorven.
|
| 8. | Haymon de Cambrai (zoon van Clodgar II de Boulogne); is gestorven in 543.
|
| 10. | Ragnacaire II (Ragnhard) de Cambrai (zoon van Sigemer de Francie en ? de Burgondie); is gestorven in 508.
|
| 16. | Clodgar II de Boulogne is geboren in 445 (zoon van Landbert de Thérouanne en Theudria de Boulogne); is gestorven in 510.
|
| 20. | Sigemer de Francie is geboren circa 455 (zoon van Chlodebaud von Köln, Roi de Cologne (King of France) en Amalaberge van Keulen); en is gestorven. Sigemer getrouwd ? de Burgondie in Ja, datum echter onbekend. ? (dochter van Chilpéric I (II) ou Childeric van Bourgondië, Roi des Burgondes en Caretene ou Agrippine de Bourgogne) en is gestorven. [Gezinsblad] |
| 21. | ? de Burgondie (dochter van Chilpéric I (II) ou Childeric van Bourgondië, Roi des Burgondes en Caretene ou Agrippine de Bourgogne); en is gestorven.
|